Ålbækvej 48 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Spøttrup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Spøttrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boliger i Spøttrup finder vi landejendommen på Ålbækvej 48 i Lihme. Med et rummeligt areal på 165 m² fordelt på 7 rum og en betydelig grund på 9169 m², er denne ejendom ideel for dem, der søger masser af plads. Ejendommen er prissat til 1.295.000 DKK.

Et andet spændende tilbud i området er villaen på Banen 8 i Brøndum. Denne bolig har et areal på 155 m² med 4 rum og ligger på en 2859 m² stor grund. Villaen er tilgængelig for en mere overkommelig pris på 445.000 DKK, med en månedlig ejerudgift på 1.438 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga