3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Spøttrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Spøttrup finder vi to nye fritidshuse til salg, begge beliggende i den rolige by Knud.
Det første hus, der er blevet sat til salg, er på Porfyrvej 2. Dette rummelige fritidshus på 95 m² tilbyder hele 6 værelser og er omgivet af en imponerende grund på 5086 m². Huset kan erhverves for 1.795.000 DKK.
Ikke langt derfra ligger Kvartsvej 11, som også er blevet sat til salg. Dette fritidshus er lidt større med et areal på 121 m² og indeholder 4 værelser. Grunden her er på 2730 m², og ejendommen udbydes for 1.495.000 DKK.
Begge boliger giver fremragende muligheder for dem, der søger fritidshuse med rummelighed og naturskønne omgivelser i Spøttrup.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.