Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Spøttrup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand og Netto.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
DagliBrugsen: Spier PS-vin til kun 40 kr.
DagliBrugsen har et imponerende tilbud på Spier PS-vin fra Sydafrika til kun 40 kr. pr. flaske. Før-prisen var 119,95 kr., så du sparer hele 79,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 24. april til torsdag den 7. maj.
Min Købmand: Breezer til 10 kr. pr. flaske
Hos Min Købmand kan du få Breezer i varianterne Pineapple eller Orange til kun 10 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra fredag den 1. maj til torsdag den 7. maj.
Netto: Bell's grovvalsede havregryn til 7,95 kr.
Netto tilbyder Bell's grovvalsede havregryn til en skarp pris på 7,95 kr. pr. pakke, hvilket er en besparelse på 38% fra førprisen. Tilbuddet gælder fra lørdag den 2. maj til fredag den 8. maj.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.