Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Spøttrup og fundet nogle attraktive tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand og Netto.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
DagliBrugsen: Lammefjordskartofler til kun 10 kr.
DagliBrugsen tilbyder en pose Lammefjordskartofler på 1,5 kg til kun 10 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 14. marts til torsdag den 27. marts, så skynd dig ned og gør en god handel.
Min Købmand: Coca-Cola, Fanta eller Tuborg Squash til 10 kr.
Hos Min Købmand kan du få en flaske Coca-Cola, Fanta eller Tuborg Squash på 1,5 liter for kun 10 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 14. marts til og med torsdag den 20. marts 2025. Bemærk, at der er en begrænsning på max 4 flasker pr. kunde pr. dag.
Netto: Dansk hel landkylling til 35 kr.
Netto har et godt tilbud på dansk hel landkylling på 1350 g til kun 35 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 15. marts til fredag den 21. marts. Der er en begrænsning på max 4 stk. pr. kunde til denne pris.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.