Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Spøttrup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand og Netto.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
DagliBrugsen: Veronia Appassimento vin til kun 39 kr.
DagliBrugsen har et fremragende tilbud på Veronia Appassimento vin fra Sicilien til kun 39 kr. pr. flaske. Du sparer hele 73,95 kr. i forhold til før-prisen på 112,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 10. oktober til torsdag den 23. oktober.
Min Købmand: Matilde Original Kakao Skummetmælk til 8 kr.
Hos Min Købmand kan du få Matilde Original Kakao Skummetmælk til en skarp pris på 8 kr. pr. liter. Der er en begrænsning på 4 stk. pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra fredag den 10. oktober til torsdag den 16. oktober.
Netto: K-Salat pålægssalat til kun 10 kr.
Netto tilbyder K-Salat pålægssalat i forskellige varianter til kun 10 kr. for 150 g. Tilbuddet er gældende fra lørdag den 11. oktober til fredag den 17. oktober.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.